554 254 436 – 8
  info@rebyd.cz

www.hospodaubozky.cz
www.ubytovani-sifr.cz

Přeskočit na obsah stránky

 

Aktuality

Kotlíková dotace

Jedná se o výměnu stávajících kotlů na tuhá paliva za ekologičtější zdroj vytápění. Cílem dotačního programu je vyměnit co nejvíce kotlů, protože podle platného Zákona o ochraně ovzduší v ČR nebude možné od roku 2022 provozovat neekologické kotle 1. a 2. emisní třídy.

Zajistíme Vám komplexní služby od podání žádosti (včetně výběru nejvhodnějšího zdroje vytápění), přes realizaci až po doložení dokladů k proplacení.

Nová zelená úsporám – rodinné domy, novostavby pasivních domů a bytové domy v Praze

Byl vyhlášen program Nová zelená úsporám. Program je zaměřen na snižování energetické náročnosti rodinných domů v celé ČR a bytových domů v Praze, na efektivní využití zdrojů energie v rodinných domech a na výstavbu rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností.

Zajistíme Vám komplexní služby od zpracování odborného posudku (včetně návrhu nejlepšího řešení), přes realizaci, až po vyřízení závěrečné žádosti o platbu.

Snížení energetické náročnosti v sektoru bydlení – bytové domy mimo Prahu

Přes Integrovaný regionální operační program je v r. 2015 možnost získat dotaci na snížení energetické náročnosti bytových domů (domů se 4 a více bytovými jednotkami), a to zlepšením tepelných vlastností budov (zateplování, výměna oken a dveří), výměnou nebo modernizací zařízení pro vytápění a přípravu teplé vody, využíváním pevných nebo tekutých fosilních paliv a podobně. Žadateli mohou být vlastníci bytových domů a společenství vlastníků bytových jednotek. Poskytovatelem je Ministerstvo pro místní rozvoj.

Sponzorujeme

 

Tour de Sádek, TJ Lokomotiva Krnov

Tour de Sádek, TJ Lokomotiva Krnov Tour de Sádek, TJ Lokomotiva Krnov Tour de Sádek, TJ Lokomotiva Krnov Tour de Sádek, TJ Lokomotiva Krnov Tour de Sádek, TJ Lokomotiva Krnov
 

Slezský pohár časovka

Slezský pohár časovka Slezský pohár časovka Slezský pohár časovka
 

Tenisový turnaj Neplachovice

Tenisový turnaj Neplachovice
 
 

Napište nám

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo žádost vztahující se k naší práci nebo obsahu těchto stránek, dejte nám prosím vědět.

Pro odeslání Vaší zprávy je nutné vyplnit všechna pole!